170
268384

Frans Tiger

(Finland/Sverige, 1849-1919)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 600 - 25 800 SEK
2 290 - 2 860 USD
Klubbat pris
Frans Tiger
(Finland/Sverige, 1849-1919)

HAVSVIK MED BÅTAR.

Sign. 1919. Olja på duk, 70x115 cm.