179
269440

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris
600 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

GRÖNSKANDE LANDSKAP.

Sign. -80. Olja på skiva 15x31 cm.