Madeleine Pyk – en samling F769
193
250087

Robert Wilhelm Ekman

(Finland, 1808-1873)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 300 - 31 600 SEK
2 870 - 3 450 USD
Klubbat pris
4 400 EUR
Robert Wilhelm Ekman
(Finland, 1808-1873)

SANKT SEBASTIANS MARTYRDOM.

Sign. 1832. Olja på duk 80x54 cm.