198
247695

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
12 400 - 17 500 SEK
1 370 - 1 950 USD
Klubbat pris
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

ELIAS MUUKKA, olja på duk, sign. och dat. 1914.

Sommarmoln, 47x78,5.

Ytsmuts.