242142

Vasili Dimitrevich Polenov

(Ryssland, 1844-1927)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
113 000 - 169 000 SEK
10 400 - 15 700 USD
Klubbat pris
23 000 EUR
Vasili Dimitrevich Polenov
(Ryssland, 1844-1927)

FLODLANDSKAP.

Sign. Olja på pannå, 22,5x34 cm.