215A
276756

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
338 000 - 451 000 SEK
31 600 - 42 200 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

KLIPPORNA I BRUNNSPARKEN.

Sign. Olja på duk, 78x93 cm.