218
273203

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 500 - 13 800 SEK
1 050 - 1 260 USD
Klubbat pris
820 EUR
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VINTRIG GÅRD.

Sign. P.Å. Laurenille veljellisesti. 1915. Olja på skiva, 36,5x33 cm.