227
274040

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
136 000 - 170 000 SEK
12 500 - 15 600 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

STRANDEN VID TUSBY SJÖ.

Sign. -14. Olja på duk, 39,5x50 cm.