253
273395

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
126 000 - 157 000 SEK
13 600 - 17 000 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

FJORDVY.

Sign. Olja på duk 49x72 cm.