280
273542

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Klubbat pris
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, olja på duk, sign. Roma -05.

Landskap från Italien, 44x61,5.

Ytsmuts