285
275294

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
15 000 - 18 000 EUR
170 000 - 204 000 SEK
15 600 - 18 800 USD
Klubbat pris
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

VY FRÅN KOLI.

Sign. 1929. Olja på duk, 50,5x66 cm.