29
276158

Valerian Vitalievich Babadin

(Ryssland)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Valerian Vitalievich Babadin
(Ryssland)

KVINNA PÅ VÄGEN.

Sign. 1910. Olja på duk, 71x35 cm.