296
241023

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
45 300 - 68 000 SEK
4 170 - 6 260 USD
Klubbat pris
4 600 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EFTER STORMEN.

Sign. Eero Rauta 1885. Olja på duk, 22x35 cm.