31
235594

SKÅP, ETT PAR

Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 800 - 91 800 SEK
6 280 - 8 370 USD
Klubbat pris
9 200 EUR
SKÅP, ETT PAR

Mahognyfanerade, mässingslister och -beslag. Demi lune. Jacob-stil. Ryssland. 1800-tal. Höjd 85 cm, längd 85 cm. Renoverade och kompletterade.