339
218245

Giuseppe Giardiello

(Italien, 1887-1920)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Giuseppe Giardiello
(Italien, 1887-1920)

FISKEBÅT I GRYNINGEN.

Sign. Olja på duk 37x64 cm.