345
265202

Franz Theodor AERNI

(Tyskland, 1853-1918)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris
620 EUR
Franz Theodor AERNI
(Tyskland, 1853-1918)

ITALIENSKT LANDSKAP.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 22x42 cm.