347
265216

Hubert Bellis

(Belgien, 1831-1902)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 880 - 9 180 SEK
628 - 837 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Hubert Bellis
(Belgien, 1831-1902)

STILLEBEN MED MUSSLOR.

Sign. Olja på duk 30x45 cm.