347
265216

Hubert Bellis

(Belgien, 1831-1902)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 320 - 8 430 SEK
687 - 916 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Hubert Bellis
(Belgien, 1831-1902)

STILLEBEN MED MUSSLOR.

Sign. Olja på duk 30x45 cm.