348
265598

Carl Balsgaard

(Danmark, 1812-1893)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 180 - 11 500 SEK
837 - 1 050 USD
Klubbat pris
Carl Balsgaard
(Danmark, 1812-1893)

CARL BALSGAARD, olja på duk, sign.

Rendez-vous. 42,5x31,5 cm.

Små prickar förorsakade av färgbortfall.