354
268378

Carl Hallström

(Sverige, 1850-1929)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 700 - 34 400 SEK
2 620 - 3 140 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Carl Hallström
(Sverige, 1850-1929)

FEST PÅ VILLAN.

Sign. Olja på duk, 69x103 cm.