355
268555

Camille Joseph Etienne Roqueplan

(Frankrike, 1800-1855)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 180 - 13 800 SEK
837 - 1 260 USD
Klubbat pris
(Frankrike, 1800-1855)

HERDEFLICKA.

Sign. Olja på skiva, 44,5x35,5 cm.