358
271340

Ettore Roesler Franz

(Italien, 1845-1907)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
7 000 EUR
Ettore Roesler Franz
(Italien, 1845-1907)

EN GAMMAL AKVEDUKT.

Sign. Roma 1897. Akvarell 49x98 cm.