361
273576

Anthony Serres

(Frankrike, 1828-1898)
Utropspris
1 600 - 2 000 EUR
18 400 - 22 900 SEK
1 670 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Anthony Serres
(Frankrike, 1828-1898)

LIGGANDE NAKEN.

Sign. Olja på duk, 50x75 cm.