363
274557

Meindert Hobbema, tillskriven

(Holland, 1638-1709)
Utropspris
6 000 - 6 500 EUR
68 000 - 73 600 SEK
6 260 - 6 780 USD
Klubbat pris
Meindert Hobbema, tillskriven
(Holland, 1638-1709)

MÄNNISKOR UTANFÖR ETT VÄRDSHUS.

Sign. Olja på pannå 48,5x64 cm.