377
271535

TESERVIS, 3 delar samt fat, sterling silver, James Lee Bass, Dublin 1838-39. Tot. vikt 2351 g.

Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
20 400 - 22 700 SEK
1 880 - 2 090 USD
Klubbat pris

Cicelerad dekor. Förgylld insida på sockerskål och gräddsnäcka. Fatet i vitmetall. H 10-16.

Bruksslitage.