377
271535

TESERVIS, 3 delar samt fat, sterling silver, James Lee Bass, Dublin 1838-39. Tot. vikt 2351 g.

Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
18 800 - 20 900 SEK
2 040 - 2 260 USD
Klubbat pris

Cicelerad dekor. Förgylld insida på sockerskål och gräddsnäcka. Fatet i vitmetall. H 10-16.

Bruksslitage.