379
266899

CIGARETTETUI

Utropspris
700 - 800 EUR
7 890 - 9 020 SEK
738 - 843 USD
Klubbat pris
650 EUR
CIGARETTETUI

935 silver, emalj, safir. Stämplad OSN, 935 och försedd med svenska kontrollstämplar. Emaljmålning på guillocherad botten. Signerad J. Richter. Insidan förgylld. Mått 6,8 x 8,5 cm. vikt 126 g.

Liten skada i emaljen.

Tilläggslista

Liten skada i emaljen.