379
266899

CIGARETTETUI

935 silver, emalj, safir. Stämplad OSN, 935 och försedd med svenska kontrollstämplar. Emaljmålning på guillocherad botten. Signerad J. Richter. Insidan förgylld. Mått 6,8 x 8,5 cm. vikt 126 g.

Liten skada i emaljen.

Utropspris:

700 - 800 EUR

7 410 - 8 460 SEK

712 - 814 USD

Klubbat pris:
650 EUR
Tilläggslista

Liten skada i emaljen.