382
247539

SNUSDOSA

Utropspris
200 - 300 EUR
2 270 - 3 400 SEK
209 - 313 USD
Klubbat pris
170 EUR
SNUSDOSA

Silver, partiellt förgylld med separat behållare i locket. Graverad dekor på locket, monogramgravyr undertill I.W.M. Ostämplad. Sverige/Finland 1700-t. Mått 5,5 x 7 cm, vikt 93 g.