393
266893

SOCKENBUDSKALK

Utropspris
300 - 400 EUR
3 400 - 4 530 SEK
313 - 417 USD
Klubbat pris
200 EUR
SOCKENBUDSKALK

12 L silver. Norge 1800-tal. Graverad dekor. Svenska importstämplar. Höjd 10 cm, vikt 51 g.