393
266893

SOCKENBUDSKALK

Utropspris
300 - 400 EUR
3 140 - 4 190 SEK
341 - 454 USD
Klubbat pris
200 EUR
SOCKENBUDSKALK

12 L silver. Norge 1800-tal. Graverad dekor. Svenska importstämplar. Höjd 10 cm, vikt 51 g.