42
272909

BREVPRESS.

Utropspris
300 - 500 EUR
3 100 - 5 160 SEK
343 - 572 USD
Klubbat pris
420 EUR
BREVPRESS.

Förgylld björn i brons på diabassockel. Ryssland, 1800-talets senare hälft. Bredd 10,2 cm.