438
264565

DIAMANTRING, 950 palladium, radiantslipad diamant ca 1,71. Vikt ca 4,1 g.

Utropspris
5 500 - 6 500 EUR
62 600 - 74 000 SEK
5 840 - 6 900 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Storlek 17-. GIA intyg.

Bruksslitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

378. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röda åttan", rölakan, ca 298 x 202 cm, signerad MMF.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
Fair warning
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
95 000 SEK