249110

Nikolai Nikolaevich Karazin

(Ryssland, 1842-1908)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 400 SEK
2 270 - 3 410 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Nikolai Nikolaevich Karazin
(Ryssland, 1842-1908)

EN RYTTARE.

Sign. Akvarell, 22,5x17 cm.