249110

Nikolai Nikolaevich Karazin

(Ryssland, 1842-1908)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Nikolai Nikolaevich Karazin
(Ryssland, 1842-1908)

EN RYTTARE.

Sign. Akvarell, 22,5x17 cm.