541
271588

BYRÅ

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
BYRÅ

Ädelträfanerad, svängd profilerad skiva med låduppsats och mässingsbeslag. Senbarock 1700-talets första hälft. Bredd 105 cm. Höjd 96 cm.