542
273133

BYRÅ

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 700 - 20 900 SEK
1 700 - 2 270 USD
Klubbat pris
BYRÅ

Päronträ, träskiva, tre lådor, snidad dekor, förgyllda mässingsbeslag. Fransk rokoko, 1700-talets mitt. Bredd 130 cm, djup 63 cm, höjd 94 cm.