543
247866

BYRÅ.

Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
20 900 - 26 200 SEK
2 270 - 2 840 USD
Klubbat pris
1 900 EUR
BYRÅ.

Mönsterlagd faner av ett flertal olika träslag, tre lådor, träskiva, förgyllda bronsbeslag. Rokoko, 1700-talets andra hälft.
Bredd 110 cm.