554
274986

BOKSKÅP

Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
56 700 - 68 000 SEK
5 220 - 6 260 USD
Klubbat pris
5 100 EUR
BOKSKÅP

Intarsia av flera olika träslag, förgyllda bronsbeslag. Frankrike, medlet på 1800-talet. bredd 139 cm. Höjd 116 cm.

Vissa delar nyare. Dörren hålls inte på gångjärnen.