556
273130

MATSALSBORD

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 100 - 22 800 SEK
1 590 - 2 120 USD
Klubbat pris
MATSALSBORD

Mahognyfanerad. Rund, delbar skiva med tilläggsskiva av senare datum. 1800-tal. Max. längd 203 cm, bredd 113 cm, höjd 75 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

887. Hans Isaksson, "Slapstick #5".
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK