575
252845

KIRMAN

Utropspris
2 600 - 3 000 EUR
29 800 - 34 400 SEK
2 720 - 3 140 USD
Klubbat pris
KIRMAN

Modell efter kungahuset, yllematta , medaljong, växtfärger. Semi antik. 302x418 cm. Signerad

Obetydligt slitage.