575
252845

KIRMAN

Utropspris
2 600 - 3 000 EUR
26 800 - 31 000 SEK
2 980 - 3 430 USD
Klubbat pris
KIRMAN

Modell efter kungahuset, yllematta , medaljong, växtfärger. Semi antik. 302x418 cm. Signerad

Obetydligt slitage.