592
272610

KANDELABERPAR.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 190 - 8 260 SEK
686 - 915 USD
Klubbat pris
KANDELABERPAR.

Två svängda ljusarmar på kolonnformad fot. Dekor med fackla samt brinnande fyrfat. Förgylld brons. Empire, 1800-talets första hälft. Höjd 34,5 cm.

En ljusarm sned.