593
265279

KANDELABRAR ETT PAR

Utropspris
700 - 1 000 EUR
8 030 - 11 500 SEK
733 - 1 050 USD
Klubbat pris
970 EUR
KANDELABRAR ETT PAR

För sex ljus. Förgylld brons. 1800-talets andra hälft. Höjd 56,5 cm, hål för fästande av kristallband.