60
265483

LITOGRAFIER, 7 ST:

Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
14 700 - 17 000 SEK
1 360 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
LITOGRAFIER, 7 ST:

Ryska officerare. 1800-tal. 32x21 cm.

Bilderna utskurna och uppfodrade på papper.