602
271641

AMPEL

Utropspris
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Klubbat pris
AMPEL

Vit opalglaskupa. Svängda, förgyllda ljusarmar för tre ljus. 1800-tal. Höjd 65 cm, diam. 46 cm.