603
273132

AMPEL, empire, tidigt 1800-tal. Höjd 75.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 500 - 17 200 SEK
1 050 - 1 570 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Med tre svängda ljusarmar. Förgylld och patinerad brons.

Slitage, avslag, fläckar, en ljusarm lös.