607
273865

KRISTALLKRONA

Utropspris
1 000 - 1 300 EUR
10 500 - 13 600 SEK
1 140 - 1 480 USD
Klubbat pris
KRISTALLKRONA

För åtta ljus, förgylld brons. 1800-talets mitt. Höjd 100 cm.