64
259392

RING, 56 guld, rubiner samt pärlor, Ryssland 1900-talets början. Tot. vikt ca 2,3 g.

Utropspris
300 - 350 EUR
3 440 - 4 020 SEK
314 - 366 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Rubinernas diam. ca 0,4. Storlek 20.

Slitage. En brusten klo.