68
271042

MEDALJONG I GULD

Utropspris
650 - 850 EUR
7 370 - 9 630 SEK
678 - 887 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
MEDALJONG I GULD

56 guld, pärlor, emalj. Ryssland, slutet av 1800-talet. Ryska stämplar. Hängets längd 3,7 cm, kedens längd 80 cm. Vikt 24 g.