250852

Nikolai Egorovich Sverchkov

(Ryssland, 1817-1898)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
63 200 - 84 300 SEK
6 870 - 9 160 USD
Klubbat pris
8 500 EUR
Nikolai Egorovich Sverchkov
(Ryssland, 1817-1898)

HÄSTMOTIV.

Sign. 1880. Olja på duk, 57x71 cm.