83
273876

HÄNGE, 56 guld, demantoidgranater, syntetiska rubiner. Ryssland, Moskva, 1908-17. Vikt 6 g.

Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris

Otydliga mästarstämplar, troligtvis Бж. Längd 6,8.

Bruksslitage.